Інструментальне виробництво виготовляє широкий перелік токарних різців, циліндричних і конічних кінцевих фрез, фасонних і спеціальних фрез, зенкери і зенковки, розгортки цільні, мітчики.

 tooling2.jpg tooling1.jpg 

Ми маємо технологію і давні традиції з виготовлення дрібнорозмірних твердосплавних свердел для свердління плат (Ф0,45-3, 5). Ми також виготовляємо деякі конструкції дрібнорозмірних протяжок і прошивок.

З липня 2005 р. введений в експлуатацію напівавтомат спеціальний шліфувально-заточний з ЧПУ моделі ВЗ-513Ф4 призначений для заточування та шліфування стружкових канавок, різних різальних інструментів з швидкорізальних сталей і твердих сплавів, високостійкими абразивними ельборовими і алмазними колами з охолодженням, за допомогою керуючих програм.

Особливості верстата:

  • Компактна конструкція
  • Зона обробки повністю закрита кожухом. Доступ з трьох боків.
  • Напівавтомат з управлінням по 5-й осях: А, X, Y, Z, C
  • Система управління SINUMERIK фірми SIEMENS дозволяє обробити найскладніші профілі інструменту при короткому часі налагодження та простому обслуговуванні.

Ми зацікавлені в залученні замовлень сторонніх організацій для цього обладнання і запрошуємо Вас до взаємовигідної співпраці.