Сфера діяльності - розробка і виробництво:

o   систем управління ракет-носіїв;

o   пристроїв управління для різних систем літаків і авіаційних двигунів;

o   автоматизованих систем управління технологічними процесами;

o   рентгеноінтроскопічні систем митного огляду та дефектоскопії;

o   інверторних джерел зварювального струму з полуавтоматами.

В НТ СКБ «ПОЛІСВІТ» створено систему управління ракети-носія 11А511-ФГ і наземне перевірочної-пускове електрообладнання, які протягом багатьох десятиліть виготовлялися ДНВП «Об'єднання Комунар». Висока надійність і постійна модернізація апаратури дозволяють підприємству спільно з провідними світовими космічними агентствами Роскосмос, NASA, ESA, JAXA і ін. забезпечувати запуски транспортних пілотованих кораблів на міжнародну космічну станцію.

Підприємство має великий досвід робіт з розробки, виготовлення і експлуатації контрольно-випробувальних комплексів великих складних об'єктів контролю.

Для авіаційної техніки розроблені:

- Цифрові пристрої управління протизаморожувача для літаків Ан-74, Ан-140, Ан-148, Ан-70;

- Цифрові пристрої управління системами кондиціонування повітря для літаків Ан-140, Ан-70, Ту-214ПУ, Ту-214СР, Іл-112;

- Мультиплексна система розподілу і перетворення інформації для літака Ан-70;

- Цифрові регулятори і пристрої енергопостачання зі складу агрегатів систем автоматичного управління малорозмірних двигунів літальних апаратів;

- Цифрові регулятори для літакових двигунів АІ-322, АІ-222К-25Ф і для вертолітних двигунів ТВ3-117ВМА-СБМ1В та їх модернізацій.

В області автоматизації технологічних процесів розроблені і впроваджені в експлуатацію:

- АСУ турбінами з протитиском на міських теплоенергоцентралях і теплоенергоцентралях промислових підприємств. Ці системи дозволяють здійснювати якісне регулювання і оптимальне управління турбоустановки і всіма технологічними системами ТЕЦ, забезпечувати швидку і досконалу діагностику устаткування, що експлуатується;

- АСУ сміттєспалювального комплексу АСК МСУ-700;

- Автоматизовані системи контролю випробувань АСКВ.

 

В НТ СКБ проводиться комплекс робіт з проектування, виготовлення, монтажу і технічної підтримки при експлуатації рентгеноінтроскопічні систем «Поліскан», призначених для митного контролю та неруйнівного контролю (дефектоскопії) якості промислової продукції.

Створені автоматизовані тензометричні інформаційно-вимірювальні системи, призначені для дослідження і визначення напружено-деформованого стану конструкцій з цифровою обробкою результатів вимірювань.

На підприємстві впроваджена система менеджменту якості, яка відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO серії 9000.