25.12.2012 Передача українських пасажирських вагонів Таджицькій залізниці

25 грудня, у Душанбе, в урочистій обстановці відбулася передача ДУП «Таджицька залізниця» 15 нових пасажирських вагонів, виготовлених Крюківським вагонобудівним заводом з інтер'єром виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар».

01.11.2012 Пристрої стеження і охорони

ДНВП "Об'єднання Комунар" освоєно виробництво двосистемних навігаційного пристрою стеження і охорони "NaviLand AT-01-UA". Пристрій відноситься до класу трекерів, які здійснюють в режимі реального часу визначення місця розташування автотранспортних засобів за сигналами двох супутникових радіонавігаційних систем ГЛОНАСС / GPS та передачу координатно-тимчасової інформації на сервер системи спостереження та охорони "Naviland" ( www.naviland.com.ua ).

12.09.2012 Харківський трансформер відправлений до Казахстану

Чергова партія пасажирських вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» з внутрішнім інтер'єром виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар», виготовлених за замовленням АТ «Пасажирська лізингова вагонна компанія» відправлена ​​до Казахстану. У складі поїзда вагони підвищеної місткості (плацкартні) моделі 61-779П та купейні вагони з купе-трансформерами моделі 61-779. (всього в 2012 р. - 49 вагонів).

17.08.2012 Прем'єр-міністр України пообіцяв купувати поїзди українського виробництва

Під час відвідин 16 серпня Сорочинського ярмарку Прем'єр-міністр України Микола Азаров ознайомився у виставковому павільйоні ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», з нашим головним Замовником внутрішнього інтер'єру та зовнішніх дверей. Зокрема Микола Янович зацікавився інформацією про успішні випробування вітчизняного швидкісного міжрегіонального двосистемних швидкісного поїзда, створеного на Крюківському вагонобудівному, в якому ДНВП «Об'єднання Комунар» виготовив службові приміщення та столи пасажирського салону.

30.06.2012 Новий поїзд метро в Харківському метрополітені

Новий сучасний потяг метро з асинхронним приводом виробництва Крюківського вагонобудівного заводу і притулитися-зсувними дверима спільного виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар», фірми «Bode» (Німеччина) та фірми «Rawag» (Польща) днями прибув до Харкова. За домовленістю з Харківським метрополітеном він пройде там обкатку, перевірку всіх систем в роботі, дослідну експлуатацію, або, як кажуть фахівці, вписування в інфраструктуру Харківського метрополітену.


Новости 201 - 205 из 205
Начало | Пред. | 7 8 9 10 11 | След. | Конец Все