29.12.2012

ДНВП «Об’єднання Комунар» відзначило 85-річчя з дня утворення

29 грудня 2012 року ДНВП «Об’єднання Комунар» відзначило 85-річчя з дня утворення підприємства. На честь цієї події в КСЦ «Комунар» напередодні Нового року відбувся святковий вечір, який зібрав не лише працівників нашого об’єднання, а й представників споріднених підприємств, Харківської облдержадміністрації, міської ради, ветеранів-комунарівців.


1.png

Багато добрих слів було сказано на адресу «Комунара» і його трудівників гостями вечора: директором департаменту космічної виробничої інфраструктури і кооперації Державного космічного агентства України О.В. Колобковим, заступником голови Харківської облдержадміністрації з питань промисловості, транспорту, зв’язку й інновацій А.В. Маченковим, заступником Харківського міського голови з питань розвитку й забезпечення життєдіяльності міста І.О. Тереховим. З поздоровними відеопривітаннями до присутніх звернулися представники наших російських підприємств-партнерів.

З привітальним словом до комунарівців звернувся і генеральний директор підприємства Л.Ю. Сабадош. Самих гідних трударів ДНВП «Об’єднання Комунар» було відзначено Подяками і Почесними грамотами Харківської облдержадміністрації та міської ради.

Заохочувальні відзнаки аерокосмічного товариства України «Почесний працівник космічної галузі України» були вручені генеральному директору підприємства Л.Ю.Сабадошу та його раднику (генеральному директору з 1988р. по 2005р.) О.О. Асмолову.

Іменним годинником за довголітню добросовісну працю в колективі нашого об’єднання нагороджений ветеран війни і праці, завідувач заводським історичним музеєм В.Й. Рабкін.


3.png

По завершенню урочистої частини відбувся святковий концерт.


4.png


Возврат к списку