12.09.2012

Харківський трансформер відправлений до Казахстану

Чергова партія пасажирських вагонів виробництва ПАТ «КВБЗ» з внутрішнім інтер'єром виробництва ДНВП «Об'єднання Комунар», виготовлених за замовленням АТ «Пасажирська лізингова вагонна компанія» відправлена ​​до Казахстану. У складі поїзда вагони підвищеної місткості (плацкартні) моделі 61-779П та купейні вагони з купе-трансформерами моделі 61-779. (Всього в 2012 р. - 49 вагонів).

Інтер'єр нових вагонів був розроблений в дуже короткі терміни, спеціально для казахського замовника. Службові та санітарно-технічні приміщення цих вагонів не відрізняються від серійних, а ось в пасажирських купе абсолютно новий інтер'єр.

Кожне купе обладнане чотирма диванами (2 нижніх і 2 верхніх), які можна використовувати в двох режимах: денному зі зручними кріслами і нічному зі спальними місцями.

У денному режимі нижній диван легко трансформується в два комфортних крісла з підлокітниками зі спинками з жорсткою фіксацією. Для максимальної зручності пасажирів між кріслами вмонтований відкидний столик. Якщо його прибрати, отримаємо просторий зручний тримісний диван.

Під нижніми диванами розташовані зручні рундуки для багажу. Над кріслами - підголовники, які при необхідності можна трансформувати в полички для дрібних речей. По обидва боки підголівника розміщені два декоративні елементи, які містять індивідуальний пульт пасажира (пристрій під навушники, регулятор гучності), розетку під зарядку мобільного телефону або комп'ютера, індивідуальний світильник з регулюванням напрямку світлового потоку.

У вагонах працює інформаційна система, призначена для відео та аудіотрансляція службових та розважальних програм. Вона складається з розташованого на бічній стіні над вікном кольорового телевізора з рідкокристалічним екраном і індивідуальних навушників для кожного пасажира. Тепер можна слухати вподобані передачі, не заважаючи іншим мандрівникам.

У нічному варіанті нижні і верхні полиці являють собою комфортні спальні місця. У них вкладено знімні матраци з подушками, постільні приналежності утримуються спеціальними ременями. Обидві полиці мають механізми зменшення зусилля підйому полиць. У відкритому положенні верхній диван є стандартним спальним місцем, а в складеному вигляді - органічно вписується в інтер'єр. Верхні шафи можуть бути використані для зберігання дрібних речей, в центральному шафі розміщений брюкодержатель.

До того ж купе обладнане класичним розкладним столиком, великим дзеркалом на зсувних дверей, гачками для одягу, спеціального сходами для підняття на верхню полицю, багажним відсіком для ручної поклажі. Зсувні двері виконана без нижньої направляючої, що забезпечує комфортний вхід-вихід пасажира з валізою на роликах і прибирання приміщень.

В даний час підприємствами виготовляються 15 вагонів для Таджикистану.

Фото     2.png Фото  1.png Фото 3.png Фото 6.png

Возврат к списку