20.10.2021

У Державному космічному агентстві України відбулося розширене засідання Колегії

18 жовтня 2021 року в Державному космічному агентстві України відбулося розширене засідання Колегії, на якому було розглянуто та обговорено питання щодо:

-         результатів діяльності підприємств та установ космічної галузі, що належать до сфери управління ДКА;

-         стану виконання керівниками підприємств, що належать до сфери управління ДКА, показників фінансових планів, показників та зобов’язань за особистими контрактами у 2-му кварталі 2021 року та в цілому за І-е півріччя 2021 року.

З метою приведення системи управління державних підприємств космічної галузі  до найкращих міжнародних стандартів корпоративного управління, підвищення інвестиційної привабливості і спроможності підприємств космічної галузі до залучення у власний розвиток інвестицій було наголошено на необхідності перетворити державні підприємства космічної галузі в акціонерні товариства, 100 відсотків акцій яких належатимуть державі. Таким чином керівникам державних підприємств «КБ «Південне», «ВО ПМЗ ім. О.М. Макарова», завод «Арсенал», ВО «Київприлад», «ДПІ», ДНВП «Об'єднання Комунар» поставлена задача щодо організації процесу з перетворення зазначених підприємств в акціонерні товариства.
DSC_6474.jpg
DSC_6479.jpg
DSC_6488.jpg


Возврат к списку