28.09.2021

Ювілейне засідання та спортивно-масові заходи Ради молодих працівників космічної галузі

В період з 12 по 19 вересня 2021 року в пансіонаті «Сокіл» ДП «КБ «Південне» ім.. М.К. Янгеля» Рада молодих працівників космічної галузі України проводила урочисте ювілейне засідання та спортивно-масові заходи, присвячені її 20-річчю. У зборах взяли участь більше 60 представників з понад 10 підприємств галузі.

Від ДНВП «Об’єднання Комунар» до складу команди увійшли голова ради молодих спеціалістів Сергій Ряполов, капітан команди Людмила Мироненко, Андрій Без’язичний, Марія Пєстова, Тетяна Скіпенко та Вікторія Басова.    

 В конкурсі «Ділові ігри» брали участь команди з 5 підприємств.

Тема першого етапу змагань – «Розвиток космічної екосистеми України: нові системні концепції, перспективні напрями співробітництва».

У другому етапі змагань потрібно було за менш ніж 48 годин в контексті профілю свого підприємства запропонувати проєкт для подачі на грантову програму «Horizon Еurоре», презентувавши інноваційну ідею (startup) та шляхи її втілення.

За підсумками конкурсу «Ділові ігри» команда ДНВП «Об’єднання Комунар» виборола 4 місце.

Також наша команда взяла участь у грі «Що? Де? Коли?», посівши 4 місце, та Квесті.

Під час спортивно-масових заходів учасники змагалися з 6-ти видів спорту: міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, пляжний волейбол, великий теніс, бадмінтон. ДНВП «Об'єднання Комунар» та «Південмаш» разом з Дніпропетровським ПГЗ-ДКАУ брали спільну участь у змаганнях і здобули перше  місце в загальному заліку.

Щиро вітаємо учасників з перемогою і бажаємо нових досягнень!
1.JPG
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.JPG


Возврат к списку