23.09.2021

Вітання генерального директора Яременка А.С. з Днем машинобудівника

Шановні колеги, любі друзі!

Сьогодні  – День машинобудівника України. Я від усього серця вітаю з професійним святом, у першу чергу, рідний мені «Комунар», його ветеранів та молодь,  а також усіх працівників машинобудівної галузі Харківщини, нашої держави.

День машинобудівника – це шана одній з найпрестижніших професій. У машинобудівному комплексі, що є серцем індустрії країни, функціонує понад 3000 підприємств і організацій, а продукція цієї галузі  сьогодні гідно витримує конкуренцію на світовому ринку і  використовується в усіх сферах суспільного життя. І,  звичайно ж, дуже важливо у цій сфері відповідати вимогам часу та використовувати найновітніші і найпрогресивніші технології, зміцнюючи свої позиції на внутрішньому і міжнародному ринках.

З нагоди відзначення державного свята, за вагомий особистий внесок, високий професіоналізм у роботі кращі працівники ДНВП «Об’єднання Комунар» нагороджені відзнаками:  Грамотами  Харківської обласної ради,  виконкому міської ради, Харківської районної ради та підприємства, Подяками Державного космічного агентства України, Харківського міського голови, Голови Харківської міської ради.

Висловлюю щиру вдячність усім трудівникам і ветеранам ДНВП «Об’єднання Комунар» за сумлінну, самовіддану працю, майстерність, вірність своїй справі!

Шановні трудівники і ветерани машинобудування! У цей святковий день  зичу вам міцного здоров'я і довголіття, матеріального благополуччя, щастя, миру, добра, нових звершень в ім'я економічного зростання нашої України!

З Днем машинобудівника2.jpg 

Возврат к списку