10.09.2021

Вітання генерального директора Яременка А.С. з Днем танкіста

Шановні партнери, працівники танкобудівної галузі України!

Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем танкіста України!

Це свято  є вдячністю українського народу всім, хто розробляв і виготовляв бойову техніку, хто у складі підрозділів танкових військ, екіпажів броньованих машин у різні роки карбував героїчну славу та звитягу воїнів-танкістів.

Ми по праву пишаємося досягненнями наших вчених та конструкторів у створенні найсучасніших бойових машин. Танки Т-34, Т-40, Т-44 розроблені і виготовлені ними у складні воєнні часи відіграли важливу роль в перемозі над ворогом у роки Другої світової війни, підтвердивши свої високі технічні та бойові якості. В подальшому вони стали основою бронетанкових і механізованих частин нашої армії і послугували створенню наступних зразків військової техніки. І в новому тисячолітті харків’яни зробили значний внесок у розробку та освоєння серійного виробництва новітньої бронетанкової техніки – головної техніки Сухопутних військ Збройних Сил України.

Наша особлива повага харків’янам, працівникам ДП « ХКБМ ім. О.О. Морозова»,  ДП «Заводу  ім. В.О. Малишева» та Харківського бронетанкового заводу. Наші колективи пов'язують ділові партнерські відносини по спільному виготовленню бронетанкової техніки. І ми сподіваємося, що така плідна співпраця триватиме і надалі, на благо нашої незалежної України.

Хай примножуються та розвиваються славетні традиції Харківської школи танкобудування.

Вітаючи вас з професійним святом – Днем  танкіста, бажаю вам міцного здоров’я, сімейного достатку та нових звершень на шляху зміцнення обороноздатності нашої країни.

оплот.jpg

Возврат к списку