31.08.2021

Вітання генерального директора Яременка А.С. та голови профспілкового комітету М.О. Роніна з нагоди ювілею газети «Заводський вісник»

2021 рік став ювілейним для заводської  багатотиражної  газети,  створеної на підприємстві  рівно 65 років тому.

«Завдання газети, - говорилося у  першому її випуску у  серпні  1956 року, - максимально сприяти піднесенню  масово-політичної і виховної роботи на підприємстві, дійового соціалістичного змагання, боротьбі всього колективу за успішне виконання державних планових завдань…»

За минулі  з того часу десятиліття відбулися значні зміни в житті нашого підприємства і країни в цілому. Але незмінним залишилося головне завдання багатотиражки -  проводити  велику роботу з мобілізації  трудівників на виконання важливих виробничих завдань, виховання у комунарівців високих моральних якостей і любові до рідного заводу. На сторінках газети завжди   знаходить  відображення виробниче, соціальне і громадсько-політичне життя всього трудового колективу. Особливою  популярністю заводчан  користуються  нариси  про товаришів по роботі, інтерв’ю  та виступи керівництва  об’єднання та підрозділів.

Заводська газета  неодноразово займала класні місця у різних конкурсах, що проводились серед багатотиражних газет підприємств  і закладів нашої області і Міністерства. Все це свідчить про те,що в колективі редакції завжди працювали  і трудяться сьогодні  творчі, ініціативні люди, які вболівають за доручену їм відповідальну  роботу  і за всі справи  заводського колективу. Впевнені, що наша газета «Заводський вісник » і надалі буде виразником  інтересів  заводчан, висвітлювати те позитивне, чого досягли, і вади, які ще заважають успішно вирішувати намічене. 

За багаторічну і добросовісну працю у засобах масової інформації висловлюємо подяку головному редактору газети «Заводський вісник» Протопоповій Надії Іванівні та бажаємо їй міцного здоров’я, енергії і успіхів.

Сердечно вітаючи комунарівців з 65-річним ювілеєм газети, ми бажаємо працівникам редакції здійснення їх творчих ідей та планів, а всім нам нових трудових здобутків в ім’я подальшого розвитку нашого підприємства і добробуту України.
1.jpg

Возврат к списку