23.08.2021

Вітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка А.С. з Днем Державного Прапора України, Днем міста та Днем визволення м.Харкова від фашистсько-німецьких загарбників

Шановні комунарівці!

23 серпня наше рідне місто Харків відзначає потрійне свято – День Державного Прапора України, День міста та 78-му річницю  визволення міста від фашистських загарбників!

78 років тому, 23 серпня 1943 року, передові армійські частини увійшли з боями до центру міста і остаточно звільнили рідний Харків від нацистської навали. 

Сьогодні, в день визволення Харкова, ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто ціною власного життя відстояв свободу рідного краю, хто невпинно наближав перемогу своєю працею в тилу. Скільки б не пройшло років, скільки б історія не перевертала сторінок, назавжди в пам’яті нащадків залишиться приклад героїзму, мужності та непохитної стійкості, які проявили мешканці нашого славетного міста!

Цього року нашому місту Харкову виповнюється  367 років. Заснований у далекому 1654 році, Харків  виріс та розквітнув. День міста – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Харків – перша столиця України, місто з невичерпаним потенціалом розвитку, найкрупніший адміністративний, індустріальний, транспортний, науковий та культурний центр України – мальовниче місто вражаючих фонтанів, скверів та парків, найбільшої площі Європи, щирих та працьовитих людей. 

          Від усієї душі вітаю зі святом та бажаю добра, миру і злагоди, міцного здоров`я, поваги та любові рідних, оптимізму і здійснення найзаповітніших мрій!

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто!

З днем народження,Харків2.jpg

Возврат к списку