09.08.2021

Візит секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова та голови адміністрації Київського району Казанжиєвої Н.В.

Сьогодні, 9 серпня 2021 року, відбулася вже традиційна зустріч з керівництвом міста. Наше підприємство відвідали секретар Харківської міської ради І.О. Терехов та голова адміністрації Київського району Казанжиєва Н.В.
Гості ознайомилися з продукцією об'єднання, відвідали виробничі майданчики, музей, поспілкувалися з колективом і керівництвом заводу, зазначивши, що «Комунар» є одним із стратегічних підприємств міста Харкова.
Як повідомив Ігор Терехов, місто має намір посилити співпрацю з підприємством, щоб забезпечити його роботою. «На заводі налагоджено виробництво лічильників, які необхідні для обліку спожитих послуг в житлових будинках. Тому я дав доручення керівництву «Харківводоканалу» ще тісніше взаємодіяти з підприємством», - повідомив секретар міськради.
Очільник міста на зборах перед трудовим колективом розповів про найближчу перспективу розвитку міста, відповів на багато питань. Частину запитань було передано письмово на опрацювання та їх реалізацію. Вони стосувалися різноманітних напрямків. Це і дороги, і тарифи, і картка харків'янина, і ремонти дахів. Були задані запитання і техногенного характеру по місту.
Під час зустрічі секретар Харківської міської ради Ігор Терехов за багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня будівельника привітав і нагородив подяками кращих працівників ДНВП «Об'єднання Комунар»:
Локтіонова Геннадія Вікторовича – заступника головного інженера
Збукера Олександра Івановича – слюсаря механоскладальних робіт цеха № 155
Папко Катерину В’ячеславівну – начальника бюро відділу 41
Самойленка Андрія Миколайовича – начальника відділу № 40 НТ СКБ «ПОЛІСВІТ»
Малахову Валентину Василівну – слюсаря механоскладальних робіт відділу 6
Риженкову Тетяну Іванівну – маляра цеха № 108
Генеральний директор Анатолій Яременко подякував гостям за цікаву, насичену і важливу зустріч і запросив відвідати наше підприємство в листопаді.
DSC_0011.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0052.JPG
цех 55.jpg
цех 12.jpg
DSC_0112.JPG
DSC_0144.JPG
DSC_0149.JPG
DSC_0154.JPG
награждение Локтионова.jpg
А.С. с Казанжиевой.jpg

Возврат к списку