15.06.2021

Про вручення нагород генеральному директору ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременку А.С. та голові заводської ради ветеранів війни та праці О.І. Бутенко

2021 рік проходить під знаком  60-річчя першого польоту  людини в космос. 15 червня у межах заходів, присвячених цій знаменній події, на ДНВП «Об’єднання Комунар» пройшло урочисте засідання з врученням нагород.  

Пам’ятною відзнакою – Почесною медаллю В.Г. Сергєєва -  одного із корифеїв становлення і розвитку вітчизняної і світової космонавтики, двічі героя Соціалістичної Праці, лауреата Ленінської та кількох державних премій, було нагороджено генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» А.С. Яременка за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток вітчизняного приладобудування. Нагороду вручали заступник голови  Харківського обласної ради                А.В. Малиш та Голова ГКК «Харків ракетно-космічний», учасник освоєння і виробництва ракетно-космічної техніки  Г.М. Тупало, який відзначив велику допомогу Анатолія Степановича і його всебічну підтримку усіх заходів та реалізацію ряду важливих проєктів, які ініціює і проводить громадсько-координаційний комітет.

Відзнакою Всеукраїнської  громадської організації «Аерокосмічне товариство України» була нагороджена голова ради ветеранів війни та праці ДНВП «Об’єднання Комунар» О.І. Бутенко.

Учасники урочистого засідання вшанували хвилиною мовчання тих, хто стояв у витоків створення ракетно-космічної техніки і освоєння космічного простору, і кого, на жаль,  вже немає серед нас.

У ході проведення цього заходу гості «Комунара» побували в цехах підприємства і поспілкувалися з трудовим колективом, ознайомилися з видами виготовлюваної продукції, відвідали заводський музей.
DSC_0007.JPG
DSC_0013.JPG
DSC_0033.JPG
DSC_0051.JPG
DSC_0077.JPG
DSC_0074.JPG

Возврат к списку