20.05.2021

Про нагородження Подякою НАН України генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка А.С.

20 травня 2021 року відбулося  урочисте засідання Ради  Північно-Східного наукового центру НАН України і МОН України з нагоди 50-річчя його заснування та Дня науки.

У заході взяли участь наукова спільнота, представники вищих навчальних закладів та провідних підприємств Харкова, а також  заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха та заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва.

Постановою Президії НАН України від 14.04.2021р. № 133 Подякою НАН України за  багатолітню плідну працю, вагомий внесок у розвиток науково-технічної та інноваційної діяльності в північно-східних областях України, активне сприяння співпраці НАН України та МОН України в регіоні нагороджено генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка Анатолія Степановича. Подяку вручив академік Національної академії наук України Володимир Семиноженко.

Колектив ДНВП «Об’єднання Комунар» щиро вітає Анатолія Степановича  з почесною відзнакою  та бажає йому міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму у нових творчих і професійних звершеннях!
Наука1.jpg
наука2.jpg
наука3.jpg
наука4.jpg
наука5.jpg
наука6.JPG

Возврат к списку