07.05.2021

Вітання генерального директора Анатолія Яременко та голови профспілкового комітету Михайла Роніна з Днем Перемоги!

В історії світової цивілізації  є події та дати, над якими не владний час. Серед них - перемога радянського народу у Великій Вітчизняній війні.  Сімдесят шість років пройшло  з того  часу, коли вона була отримана у жорстокій битві з гітлерівським фашизмом, та її  величність  ніколи не  згасне, ніколи не зітреться з людської пам’яті.

          Нам не забути драматизм, критичні ситуації перших днів і місяців  фашистського нашестя, коли  з кривавими боями  нашим військам доводилося відступати, залишаючи в руках ворога своїх рідних – матерів,  сестер,  дружин  і дітей. Та ніколи не забудеться і героїка прикордонних битв, сильних контрударів наших доблесних військ, не забудуться  незламна мужність  і непохитна віра в свою перемогу, безсмертний подвиг захисників Брестської фортеці, нескореного Ленінграда, Мінська, Києва, Харкова, Севастополя  та інших міст країни.

          Щороку відзначаючи День Перемоги, ми знову повертаємося до подій минулого, заново переживаємо все, пов’язане з війною, адже, майже, кожна сім’я  втратила на фронті  рідну і близьку  їй людину. І скільки б років не минуло з часів другої світової війни, ми не перестанемо захоплюватись мужністю нашого народу, його армії, що винесли на своїх плечах основну  тяжкість  битви з гітлерівською Німеччиною і відіграли вирішальну роль у  її переможному завершенні. Саме вони здійснили велику визвольну місію, звільнили народи багатьох європейських країн від нацистського рабства, врятували від фашистських варварів світову цивілізацію, світлий завтрашній день, майбутнє всього  людства.

         Сьогодні, зустрічаючи День Перемоги, вкотре хочеться згадати ветеранів-фронтовиків нашого підприємства, які дорогою ціною відвойовували у ворога мирне і щасливе життя для наступних поколінь, які відбудовували зруйновані війною  свої рідні  домівки і заводські корпуси,  самовіддано працювали  на розбудову та  підняття економіки  країни. Ми вдячні їм за ратний і трудовий подвиг. На жаль, майже, всіх  уже немає серед нас, комунарівців. Світла їм пам’ять!

         Та ми бажаємо  ще багато щасливих років життя учасникам бойових дій у роки війни, нашим колишнім товаришам по роботі Миколі Антоновичу Швачці, Григорію Тимофійовичу Балакірєву, Олександру Іллічу Нємкову.  Низький уклін  вам ветерани!

          Вітаємо ветеранів війни та праці, всіх комунарівців з Днем Перемоги!  Прийміть сердечні  побажання міцного здоров’я, щастя, добра,  благополуччя, мирного і чистого неба над нашою священною землею!
День Победы копия.jpg

Возврат к списку