26.04.2021

Робочий візит Голови ЦК профспілки «Космомаш» Гармаша В.М. та начальника управління матеріально-технічного постачання ДП «Південмаш» Бардіна В.О.

26 квітня 2021 року на ДНВП «Об’єднання Комунар» з робочим візитом побували Голова ЦК профспілки «Космомаш» Гармаш В.М. та начальник управління матеріально-технічного постачання ДП «Південмаш» Бардін В.О.

Генеральним директором Яременко А.С. були підбиті підсумки роботи об’єднання за I квартал. Розповів про портфель замовлень на 2021 рік в цілому. Обговорили питання по співпраці між адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства.

Гармаш В.М. поділився досвідом роботи в цьому напрямку на ДП «Південмаш».

Обговорили реальні кроки співпраці між підприємствами галузі і, в першу чергу, між ДНВП «Об’єднання Комунар» та ДП «Південмаш».

Гості відвідали виробничі майданчики, заводський музей, ознайомилися з видами продукції нашого колективу, поспілкувалися з профспілковим активом підприємства та у книзі відгуків залишили такий запис: «Велике спасибі за збережену історію не лише свого підприємства, а й космічної галузі України. Бажаємо процвітання та успіхів колективу в подальшому».

DSC_0128.JPG

DSC_0130.JPG

DSC_0134.JPG

DSC_0142.JPG

DSC_0144.JPG

DSC_0149.JPG

DSC_0158.JPG


Возврат к списку