29.03.2021

Участь ДНВП «Об’єднання Комунар» у ІІ форумі промисловців та спеціалізованій виставці «Kharkiv Prom Days 2021»

З 24 по 26 березня цього року  на Арт-заводі «Механіка» ДНВП «Об’єднання Комунар» взяло участь у найбільшому промисловому заході Східної України –  ІІ форумі промисловців та спеціалізованій виставці «Kharkiv Prom Days 2021». На ній представлені вироби трудових колективів Харківщини, зокрема, АТ «Турбоатом»,  ДП «Завод ім. Малишева», Корпорації «ФЕД», АТ «Світло Шахтаря», ТОВ «Лозівські машини» та багато  інших.

Метою виставки та форуму є налагодження комунікації між підприємствами з метою розширення збуту, розуміння технологічних можливостей підприємств; презентації підприємствами  своїх нових можливостей або нових видів  виробництв вітчизняним або іноземним замовникам  державного чи приватного сектору. 

Виставку відвідали представники  іноземних Торговельно-промислових палат, Бізнес-місій Ізраїлю, Естонії, Латвії, Литви, Меккі (Саудівська Аравія), Африканського Союзу, представники Харківської облдержадміністрації, керівники Харківських підприємств.

Виставкова експозиція нашого підприємства представлена діючими зразками продукції, яку успішно випускає «Комунар» уже не один рік. Була представлена презентація нашого підприємства по авіаційній та аерокосмічній тематиці, залізничній та в галузі приладобудування.

Виставка відіграла значну роль в інформуванні громадськості України (адже вона демонструвалась в засобах інформації – по телебаченню, у пресі) щодо наукових і виробничих досягнень нових розробок харків’ян.

ДНВП «Об’єднання Комунар» також в черговий раз продемонструвало суспільству, що займає одне із провідних місць у галузі розробки та виробництва приладів систем управління для вітчизняного приладобудування, що втілюють у собі талант конструкторів та наполегливу працю трудівників підрозділів підприємства.


0-02-05-03df88abdec5070a3c517b8ef8a451bc05f0f4964db56e40a3ee96acebf66c27_17b4d6a8.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg


Возврат к списку