05.03.2021

Вітання генерального директора Яременка А.С. та голови профспілкового комітету Роніна М.О. з Міжнародним жіночим днем - 8 Березня!

Щастя вам і добра, дорогі жінки!

    

   У перші дні весни ми відзначаємо День 8 Березня – одне з найкращих свят календаря, свято радості й душевного піднесення, яке так об’єднує всіх нас, людей різної статі, різного віку, різних поглядів і переконань. Бо це свято присвячене ЖІНЦІ – МАТЕРІ, КОХАНІЙ, ДРУЖИНІ!

Т.Г.Шевченко писав: «На світі кращого   немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим…» Так, багатьма поетами впродовж віків оспівана жінка,її безмежна любов до своїх дітей, її натхненна праця, її самопожертва, її мудрість і світлий розум. І сьогодні, коли наше суспільство переживає вельми скрутну і суперечливу добу, найчастіше саме жінка виявляється спроможною, не загострюючи ситуацію, не принижуючи нічиєї гідності і не плямуючи свого сумління, дещо врівноважити історичні терези аби уникнути даремних жертв, невиправданих моральних та матеріальних втрат.

         На нашому об’єднанні працюють сотні жінок, які примножують трудові досягнення колективу, користуються повагою і любов’ю товаришів по роботі, невичерпним авторитетом. Ми пишаємося нашими славними трудівницями! Напередодні свята видано наказ по підприємству, яким працівниці «Комунара» відзначені грошовими преміями.

         Дорогі жінки! Щиро вітаємо вас зі світлим чудовим святом 8 Березня! Бажаємо, щоб весняний свіжий вітер перемін приніс вам наснагу на нові творчі здобутки, шану оточуючих, любов та взаєморозуміння близьких.

         Нехай квітнуть у ваших душах проліски палких поривань, зріють високі помисли, надихаючи чоловіків на шляхетні вчинки.

       Нехай у ваших сім’ях панує злагода та достаток і справдяться всі ваші кращі надії.

         Добра вам, щастя, здоров’я міцного і миру у такому непростому і, разом з тим, прекрасному, як сонячний березневий день, житті!

  

Генеральний директор                                               А.С.Яременко

Голова профспілкового комітету                             М.О.Ронін8 марта.jpg


Возврат к списку