26.02.2021

Робочий візит на ДНВП «Об’єднання Комунар» народного депутата Бойка Ю.А.

25 лютого з робочим візитом ДНВП «Об’єднання Комунар» відвідав народний депутат України Юрій Бойко.

Він зустрівся з активом підприємства.

Генеральний директор Анатолій Яременко розповів про напрямки роботи і основні завдання, над якими працює сьогодні колектив, назвав проблемні питання.

Народний депутат побував у виробничих цехах підприємства, ознайомився з видами продукції, яка має велике значення для держави у сфері оборонпрома, вагонобудівництва, а також у виготовленні продукції для Обленерго  та Водоканалів по всій Україні,  поспілкувався з працівниками.

 «Завод має величезний потенціал і йому потрібно допомогти, щоб і податками не душили, і було кредитування, що дозволить освоювати інтелектуальну продукцію, яка є візитною карткою нашої країни в світі» - заявив нардеп. «Як колишній директор підприємства оборонного комплексу», - сказав Юрій Бойко, - я добре розумію ваші проблеми і буду сприяти у їх вирішенні. Ваше підприємство володіє високим науковим і виробничим потенціалом, завжди було активним учасником всіх вітчизняних програм по створенню ракетно-космічної техніки, стратегічної продукції та  виробів народногосподарського призначення. Такі колективи – це перлина країни і держава повинна приділяти їм особливу увагу».

Відвідавши заводський музей, Юрій Бойко у книзі відгуків залишив такий запис: «Спасибі за жертовну працю на благо країни. Успіхів, удачі колективу!»

DSC_0008.JPG
DSC_0010.JPG
DSC_0022.JPG
DSC_0029.JPG
DSC_0032.JPG
DSC_0036.JPG
DSC_0039.JPG
DSC_0046.JPG
DSC_0061.JPG
DSC_0067.JPG
DSC_0077.JPG
DSC_0079.JPG
Возврат к списку