15.02.2021

Вітання генерального директора А.С. Яременка на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти,

ветерани Афганістану!

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Після Другої світової війни українські військові брали участь у 24 збройних конфліктах на території 16 іноземних держав: вони виконували інтернаціональний обов’язок у В’єтнамі, Ефіопії, Єгипті, Чилі, Іспанії, на острові Куба та в багатьох інших «гарячих точках».

Але найбільш масштабною та трагічною була війна в Афганістані.

За десять років неоголошеної війни на поле бою було відправлено понад 160 тисяч українців. З них 3360 тисяч - загинуло, понад 8 тисяч - повернулися в Україну інвалідами, 80 українських бійців досі вважаються полоненими або зниклими безвісти.

В цей пам’ятний день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто не дочекався з інтернаціональних війн своїх близьких та рідних, і віддаємо шану всім учасникам тих подій. Пам’ятаймо воїнів-ветеранів та підтримуймо тих, хто пройшов через війну, і для кого вона триває й досі.

І в наш час ветерани військових конфліктів не залишаються осторонь активного життя. На нашому об’єднанні сумлінно працюють 11 учасників бойових дій в Афганістані, воїнів-інтернаціоналістів, які своєю натхненною працею підвищують виробничі показники підприємства.

З нагоди 32-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан на ДНВП «Об’єднання Комунар» підготовлено наказ про заохочення працівників підприємства – учасників бойових дій, воїнів-інтернаціоналістів та вручено почесні грамоти.

Цього року, традиційно, у культурно-спортивному комплексі «Комунар» зібралися колишні учасники бойових дій аби вшанувати пам'ять загиблих воїнів, віддати данину поваги товаришам і соратникам, котрі вірно і з честю виконували свій військовий обов'язок.

Пам’ять загиблих було вшановано хвилиною мовчання.

Шановні ветерани-афганці та воїни-інтернаціоналісти!

Від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба та довгих років життя! 

Афганистан.jpg     


Возврат к списку