28.01.2021

Зустріч генерального директора Анатолія Яременка і голови профспілки Михайла Роніна з Радою ветеранів

28 січня відбулася перша у цьому році зустріч генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка і голови профспілки «Космомаш»  Михайла Роніна з Радою ветеранів війни та праці нашого підприємства.

Мабуть, символічно, - сказав генеральний директор, - що наша зустріч проходить в день народження першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

У ході зустрічі Анатолій Степанович  підбив  підсумки  роботи колективу підприємства у минулому році та  розповів про плани і перспективи на цей рік, а також про спортивні досягнення комунарівців в минулому році.

Голова профспілкового комітету Михайло Ронін розповів про те, що в минулому році неодноразово зверталися до керівників влади, до Верховної Ради України з проханням підтримати державні підприємства замовленнями, бо від цього залежить соціальний рівень життєдіяльності населення.

Генеральний директор наголосив, що адміністрація та профспілковий комітет завжди піклуються про ветеранів, колишніх працівників підприємства та надають всебічну допомогу, зокрема, й матеріальну.

Було багато питань з боку ветеранів, на які вони отримали задовольняючі їх відповіді.

Зустріч проходила в гостинній атмосфері, із чаєм та солодощами.
DSC_0002.JPG
DSC_0006.JPG
DSC_0008.JPG

Возврат к списку