22.01.2021

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка з Днем Соборності України

Шановні комунарівці!

         Щиро вітаю  Вас з національним та державним святом - Днем Соборності України - символом єднання, одвічного прагнення українського народу жити у незалежній, об'єднаній державі.

         Вже більш ніж століття відділяє нас від історичного дня 22 січня 1919 року, коли в першу річницю проголошення незалежності Української Народної Республіки, в Києві на Софійській площі було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки із Західноукраїнською Народною Республікою.

         Акт Злуки став історичним об’єднанням українських земель в одній державі та став основоположною подією для українського державотворення.

         Лише в єдності дій  ми зможемо перетворити нашу країну в могутню державу, якою будуть пишатися наші нащадки, де кожен громадянин почуватиметься впевнено та захищено.

         Вшановуючи традиції, наш обов’язок  берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності. На жаль, сьогодні ми вимушені знову боротись за суверенітет нашої країни. Наші воїни  захищають територіальну цілісність на Сході нашої держави. І тільки спільними зусиллями, з рішучістю та волелюбністю нам вдасться перемогти. Територіальна цілісність України, має навіки залишатись непорушною!

         Бажаю  Вам здоров’я, миру, мудрості та взаєморозуміння! Нехай любов до Батьківщини згуртовує нас задля здійснення високої мети – процвітання соборної демократичної заможної України!
соборність8.jpg

Возврат к списку