30.12.2020

Вітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка та голови профкому Михайла Роніна з Новим роком та Різдвом Христовим.

Шановні комунарівці!

     Прийміть найщиріші вітання з нагоди світлих зимових свят - Нового року та Різдва Христового!

    Минаючий рік був для всіх нас, для країни в цілому, досить нелегким. Можна сказати, він став випробуванням на зрілість,витримку, здатність, попри всі негаразди, не розчаровуватись, а, згуртувавшись, з гідністю виходити з будь-якої ситуації, успішно виконувати заплановане.

   Незважаючи на труднощі, з якими доводилось зустрічатись протягом року, а, відверто кажучи, не все складалося так, як нам би хотілось, наш колектив працював наполегливо і добросовісно і за результатами роботи залишився в числі кращих підприємств Харкова, а також Державного космічного агентства України.

     Рік, що вже відходить в історію, для нашого колективу приніс більше плідних, ніж негативних, результатів. Ми не розгубили, а, навпаки, зміцнили   ділові, товариські зв’язки з нашими партнерами, такими як АТ «Мотор Січ»,       ДП «Івченко-Прогрес», Укрспецекспорт, ДТЕК , збільшили обсяг виробництва продукції для   авіаційної і бронетехніки, випуск   лічильників води й електроенергії. Тому хотілося б взяти з собою в новий 2021 рік лише все позитивне, напрацьоване нами роками натхненної праці, з розумінням того, що попереду нас чекають нові завдання, нові перспективи, нові плани.

     На 2021 рік ми покладаємо певні великі надії . Сподіваємось, що нам вдасться реалізувати намічені соціальні програми. Ми маємо велику надію на те, що на підприємстві збільшиться обсяг замовлень залізничного напрямку, а виготовлювана нами спеціальна техніка в авіабудуванні та космічній галузі, вироби для бронетехніки - все це буде завжди затребуване, що дасть нам змогу нарощувати виробництво, підвищувати заробітну плату заводчан, позитивно впливати на їх життєвий рівень, на поліпшення їх добробуту.

        І, мабуть, найголовніше, на що сподіваються всі, -   щоб цей рік став нарешті для всієї України роком миру і спокою, економічного зростання, духовного оновлення нації і процвітання.

    Вітаємо вас, ваших рідних з новорічними святами і бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

 

 

Генеральний директор                               А.С.Яременко

Голова профкому                                         М.О.Ронін


1545644883-6599.jpg


Возврат к списку