09.12.2020

Робочий візит виконуючого обов’язки Голови Державного космічного агентства України Михайла Лева

У період з 8 по 9 грудня 2020 року  з робочим візитом на ДНВП «Об’єднання Комунар» побували виконуючий обов’язки Голови Державного космічного агентства України Михайло Лев, його заступник Володимир Міхеєв та радник Тарас Бойко.

         У перший день керівники  ДКАУ ознайомилися з видами продукції, яку виготовляє об`єднання, побувавши в цехах 10,12,18,55. Окрім відвідання виробничих майданчиків побували  і на об’єктах соціальної сфери.

         У ході ділової зустрічі генеральний директор підприємства Анатолій Яременко доповів про роботу колектива ДНВП «Об`єднання Комунар» за 2020 рік та виробничих планах на 2021 рік. Зокрема, він висловив побажання щодо  збільшення випуску продукції, а саме: виробів спеціальної та танкової техніки, лічильників електроенергії та води нової модифікації, щодо більш конструктивної і плідної роботи з АТ «Укрзалізниця», що дозволить завантажити роботою виробничі цехи.

         9 грудня відбулась нарада керівників ДКАУ з активом об’єднання. У ході  наради очільник ДКАУ сказав наступне: - «Ми повинні працювати разом на розвиток вітчизняного ракетобудування і підняти на вищий щабель підприємства  космічної галузі України, відновити їх космічну діяльність».

         Михайло Лев висловив подяку  генеральному директору А.С. Яременку за збереження високих технологій, виробничої бази підприємства і нерухомості. «Я, - сказав він, - готовий підставити своє плече колективу і керівнику, який дбає про своє підприємство».

         Анатолій Яременко передав перелік проблемних питань і пропозиції щодо їх розв’язання. В свою чергу, Михайло Лев  пообіцяв розглянути пакет документів  і, по можливості, сприяти у їх вирішенні.

          «Велике спасибі легендарному колективу підприємства за внесок в українську космонавтику!», написав Михайло Лев у книзі відгуків заводського історичного музею.
0-02-0a-29_1.jpg
0-02-0a-76_1.jpg
DSC_0122_1.jpg
DSC_0127 (1)_1.jpg
DSC_0128_1.jpg
DSC_0129 (1)_1.jpg
DSC_0130 (1)_1.jpg
DSC_0132 (1)_1.jpg
DSC_0137_1.jpg

Возврат к списку