24.11.2020

Співчуття з приводу передчасної смерті Генерального директора - Генерального конструктора ДП КБ «Південне ім. М.К. Янгеля» Дегтярева Олександра Вікторовича

Адміністрація, профспілковий комітет, всі трудівники ДНВП «Об’єднання Комунар», генеральний директор Асмолов О.О. (з 1988-2006 рр.), висловлюють колективу  ДП КБ «Південне ім. М.К. Янгеля», рідним та близьким щирі співчуття з приводу передчасної смерті Генерального директора - Генерального конструктора  Дегтярева Олександра Вікторовича, Людини з великої літери, Людини, яка все своє життя, глибокі знання присвятила розвитку ракетно-космічній галузі держави, котрий робив усе для збереження, розбудови та розвитку вітчизняних підприємств, усе, щоб український космос посідав гідне місце серед провідних космічних держав світу.

За останні 10 років, протягом яких Олександр Вікторович очолював головне підприємство ракетно-космічної галузі України, Конструкторське бюро «Південне» перетворилося на сучасний науково-технічний центр, що системно розвиває дослідне і експериментальне виробництво, розробляє та впроваджує нові прогресивні технології в процес створення нових зразків ракетно-космічної техніки.

Впродовж багатьох десятиліть наші колективи поєднували добрі ділові взаємини і співпраця, багато в чому, саме завдяки Олександру Вікторовичу Дегтяреву, його вмінню грамотно вирішувати всі питання і з розумінням ставитись до своїх партнерів.

Ми завжди будемо пам’ятати його не лише, як керівника, який з глибокою відповідальністю відстоював інтереси свого колективу і держави на будь-яких рівнях, а й як  людину з доброю душею і великим серцем.

изображение_viber_2020-11-25_09-15-58.jpg


Возврат к списку