09.11.2020

Розіграш Кубка України у віковій категорії 55+

З 04 по 08 листопада 2020 року в смт. Білозір'я, Черкаської області, під керівництвом Міністерства молоді та спорту України, Асоціації футзалу України та Комітету ветеранського футзалу відбувся розіграш Кубка України у віковій категорії 55+, в якому взяла участь і команда нашого підприємства.

Всі команди за жеребом були розбиті на дві групи по п'ять команд, два переможця (перше і друге місце) виходили у півфінал. У першому турі «Комунар» м.Харків обіграв команду м.Львова з рахунком 3:1, у другому турі була обіграна команда м. Маріуполя з рахунком 1:0, у третьому турі була зафіксована нічия 2:2 з командою м. Черкаси, у четвертому - нічия 2:2 з командою м.Одеси, і набравши 8 очок, вийшли у півфінал.

У півфіналі «Комунар» м.Харків зустрічався з чинним чемпіоном України, командою «Фортеця» г.Каменецьк-Подільський, яка була обіграна з рахунком 3:0.

У другому півфіналі команда м.Львовв обіграла команду м.Києва з рахунком 1:0.

У фіналі розіграшу Кубка України з футзалу зустрілися «Комунар» м.Харків та ТВД  м.Львів. На цей раз успіх сприяв  львів'янам, вони перемогли з рахунком 1:0.

Вітаємо команду ветеранів «Комунара» зі срібними медалями розіграшу Кубка України з футзалу 2020!

Василевич1.jpg

Василевич2.jpg

Василевич4.jpg

0-02-05.jpg


Возврат к списку