08.10.2020

Робочий візит народного депутата України Костенко Романа Васильовича та його помічника-консультанта Попатенко Василя Сергійовича

8 жовтня 2020 року на нашому підприємстві відбулася робоча зустріч з народним депутатом України Костенко Романом Васильовичем та його помічником-консультантом Попатенко Василем Сергійовичем.

Генеральний директор провів нараду, на якій були присутні актив підприємства та представники трудових колективів. Ознайомив гостей з історією заводу, окреслив взаємодію з іншими підприємствами, обговорили виробничі питання та плани на майбутнє. Анатолій Степанович озвучив низку проблемних питань, які були передані народному депутату, у вирішенні яких необхідна допомога з боку держави.

У ході зустрічі Роман Костенко відвідав цехи, з інтересом ознайомився з видами продукції, яку виготовляє наше підприємство, вислухав про сьогодення нашого заводу, відповів на ряд запитань, пообіцяв більш детально розглянути мої пропозиції щодо вирішення проблем підприємства і всіляко сприяти у їх вирішенні.

У кінці зустрічі, народний депутат відвідав музей підприємства і у книзі відгуків залишив побажання.

DSC_0002.JPG

DSC_0004.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0011.JPG


Возврат к списку