28.09.2020

Позиція ДНВП «Об’єднання Комунар» щодо виборів Президента Національної академії наук України

Шановні колеги!

Світ, а разом з ним і наша країна, переживає нелегкі часи - масштабні зміни в геополітиці, виклики природи, стихійні лиха, врешті-решт, пандемію.

І в цей період, як ніколи, важливо сміливо сприймати виклики долі, приймати вірні рішення, прогнозувати бажаний результат.

Сьогодні наша країна, а з нею і всі ми, в очікуванні важливої події – це вибори Президента Національної академії наук України.

Для колективу Державного науково-виробничого підприємства «Об'єднання Комунар», як і для космічної та приладобудівної галузі України, так і всієї науковоємної промисловості, ця подія має величезне значення.

Час не стоїть на місці. Події, які розвиваються навколо нас, ще раз підтверджують, що без тісної співпраці наукових та виробничих закладів майбутнє нашої країни буде не легким. Отже, ми не повинні стояти осторонь та висловити свої відкриті думки.

Продовжуючи славні сторінки української науки, новому Президенту Національної академії наук України потрібно буде проводити кардинальні зміни, продиктовані часом, взяти на себе відповідальність за результат в усіх галузях народного господарства, прийняти все в дійсному стані та обов’язково рухатися вперед, наздоганяючи втрачені можливості та час.

Впевнені, що всі кандидати на посаду Президента Національної академії наук України - достойні науковці.

Але переможець буде один!

Тож, зважаючи на досвід, набутий за роки праці на різних посадах, політичної, виробничої діяльності і, насамперед, наукової, колектив Державного науково-виробничого підприємства «Об'єднання Комунар» підтримує   кандидатуру академіка НАН України В.П. Семиноженка на посаду Президента Національної академії наук України.                                                                                        

Віримо Вам, Володимире Петровичу, і які б виклики часу не випали на Вашу долю – Ви достойно вирішуватимете усі проблеми.

А українська наука буде підхоплена українською промисловістю і зможе гідно конкурувати з кращими світовими виробниками!

 


Возврат к списку