23.09.2020

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка А.С. з Днем машинобудівника України!

Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі!

У цей святковий день прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем машинобудівника України!

Машинобудування є однією з провідних і надзвичайно високотехнологічних галузей і заслужено вважається фундаментом усієї промисловості. Успіхи машинобудівної індустрії багато в чому визначають якість розвитку виробничого сектора, забезпечують промисловий ріст, дозволяють реалізовувати значущі соціально-економічні проєкти. Стан цієї провідної галузі демонструє рівень розвитку економіки і обороноздатності країни. І дуже важливо у цій сфері відповідати вимогам часу та використовувати найновітніші і найпрогресивніші технології, зміцнюючи свої позиції на внутрішньому і міжнародному ринках. Продукція цієї галузі використовується в усіх сферах суспільного життя: будь-то побут людини, будівництво, транспорт, армія, медицина чи наука. Завдяки спільним зусиллям вчених, конструкторів, інженерів та робітників Україна була і залишається сильною країною, яка має машинобудівний комплекс з величезними можливостями.

З нагоди відзначення державного свята, за вагомий особистий внесок, високий професіоналізм у роботі кращі працівники ДНВП «Об’єднання Комунар» нагороджені відзнаками Харківської облдержадміністрації та Харківської обласної ради:

Грамотою ХОДА нагороджений Олійник Ігор Олександрович, директор філії ДНВП «Об’єднання Комунар» - завод «Комунарсчетмаш».

Подяку ХОДА оголошено Гаврилюк Галині Володимирівні, слюсарю-складальнику цеху № 12.

Грамотою Харківської обласної ради нагороджена Кульминська Олена Георгіївна, начальник відділу кадрів.

Подяку Харківської обласної ради оголошено Полтавській Валентині Володимирівні, слюсарю-складальнику цеху № 18

Висловлюю щиру вдячність всім трудівникам і ветеранам ДНВП «Об’єднання Комунар» за сумлінну, самовіддану працю, майстерність, вірність своїй справі!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, стабільної роботи і професійних успіхів та впевненості у завтрашньому дні.

Зі святом!

200920191.jpg


Возврат к списку