15.09.2020

Робочий візит на ДНВП «Об’єднання Комунар» голови ХОДА Олексія Кучера

14 вересня з робочим візитом на ДНВП «Об’єднання Комунар» побував голова ХОДА Олексій Кучер. Він відвідав цехи №№ 10,12,18,55, де ознайомився з виробничою продукцією. Відбулася зустріч з трудовим колективом, де обговорили виробничі питання та плани на майбутнє з керівництвом об’єднання, відповів на ряд запитань.

Голова ХОДА розповів, що неодноразово запрошував до Харкова на промислову нараду прем’єр-міністра України, де розглядались питання завантаження державними замовленнями підприємств Харківщини та щоб привернути увагу до промисловості нашого індустріального міста.

Генеральний директор Анатолій Яременко озвучив низку проблемних питань у вирішенні яких необхідна допомога керівництва області. Серед них – непідйомний для підприємства земельний податок, який з 2017 року зріс на 23 млн. грн., також щодо пільги для авіаційної промисловості - вона є для підприємств, які збирають планери. Але «Комунар» для літака «Антонов» виготовляє понад 30 найменувань приладів, а пільги не має.
 
Анатолій Яременко передав голові ХОДА перелік проблемних питань і пропозиції щодо їх вирішення. В свою чергу Олексій Кучер пообіцяв найближчим часом ознайомитися з ними і докласти максимум зусиль для розв’язання необхідних для ефективної роботи підприємства питань.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG


Возврат к списку