21.08.2020

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка А.С. з Днем Державного прапора України, з 77-річницею визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників та Днем незалежності України.

Шановні друзі!

Сердечно вітаю вас зі святами –77-річницею визволення Харкова від німецько-фашистських загарбників, Днем Державного прапора України та Днем незалежності України!

23 серпня 1943 року у жорстоких і кровопролитних боях з ворогом радянські воїни визволили Харків. Ми висловлюємо слова подяки і низький уклін ветеранам війни за їх великий подвиг в ім’я миру на землі.

Серед доблесних визволителів були і наші комунарівці, які пройшли важкими фронтовими дорогами від першого і до останнього, переможного дня війни. Не можна не пригадати майора Григорія Рудика, який з бійцями першим увійшов у ще утримуване ворогом місто і загинув заради свободи, миру і спокою харків’ян. Вічна пам’ять саперам-бійцям В.Паневіну і   З. Шошиашвілі, що загинули при розмінуванні території нашого заводу. Честь і слава воїнам-визволителям Харкова!

Нехай безсмертний подвиг нашого народу у роки Великої Вітчизняної війни назавжди залишиться в пам’яті поколінь і нагадує про те, що мир – це найдорожче надбання людства.

Ми пишаємося Харківщиною і нашим рідним містом, яке укріпилося в авангарді суспільного прогресу, розвиваючи виробничий, інтелектуальний і духовний потенціал незалежної суверенної України.

Щороку, напередодні Дня незалежності, ми відзначаємо День Державного прапора України.

Він є одним з найважливіших символів, який об’єднує всіх громадян України, пов’язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.         

24 серпня ми відзначаємо ще одне велике свято – День незалежності України.

Тисячолітня боротьба українського народу за право мати свою соборну, незалежну, демократичну державу багата звитяжними історичними сторінками та сповнена непростих випробувань. Лише прагнення до волі та порозуміння, духовна єдність і незламна віра у щасливе майбутнє є запорукою європейського вибору нашого народу і процвітання рідної землі.

Шановні комунарівці! У дні цих свят бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, добра та злагоди, розвитку та процвітання!

Хай квітне наша рідна земля і завжди мирним буде небо над нею.

Летящая украина3.jpg


Возврат к списку