20.08.2020

Візит Голови Державного космічного агентства України Володимира Усова та заступника голови ДКАУ Володимира Михеєва

20.08.2020 року з робочим візитом на «Комунарі» побували Голова Державного космічного агентства України Володимир Усов та його заступник Володимир Михеєв. 

Після відвідування виробничих майданчиків, у ході ділової зустрічі генеральний директор підприємства Анатолій Яременко доповів про роботу колективу ДНВП «Об`єднання Комунар» у першому півріччі та виробничих планах на 2020-2021 роки. Зокрема, йшлося про збільшення випуску продукції, а саме: виробів спеціальної та танкової техніки, лічильників електроенергії та води нової модифікації. 

Генеральний директор також висловив надію на більш конструктивну і плідну роботу з АТ «Укрзалізниця», що дозволить завантажити роботою виробничі цехи. 

 У свою чергу, Володимир Усов пообіцяв більш детально розглянути плани і пропозиції генерального директора і всіляко сприяти у їх вирішенні. 

 Голова ДКАУ ознайомився з видами продукції, яку виготовляє ДНВП «Об`єднання Комунар», відвідав музей підприємства і у книзі відгуків висловив таке побажання: «Від космічного минулого – до космічного майбутнього!»

DSC_0047.JPG

DSC_0051.JPG

DSC_0058.JPG

DSC_0061.JPG

DSC_0069.JPG


Возврат к списку