21.07.2020

Вітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременка А.С. з днем заснування ДП ВО «Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»

           Колективу ДП ВО «Південний 

               машинобудівний завод ім. О.М. Макарова»

 

Шановні колеги!

 

         

   Прийміть від імені трудового колективу Державного науково-виробничого підприємства «Об'єднання Комунар» та від мене особисто щирі вітання з нагоди 76-річчя від дня заснування ДП «Виробниче об'єднання Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова»!

            Славний трудовий шлях, який пройшов ваш колектив за цей період, свідчить про невичерпну силу, духовну зрілість і міць, високий професіоналізм і творчу, самовіддану працю вчених, керівників, конструкторів, робітників, інженерно-технічних працівників «ПІВДЕНМАШ», які всі ці роки працюють в ім'я науки і прогресу з невичерпним ентузіазмом і силою духу, з почуттям обов'язку та особистої відповідальності.

Ми пишаємося тим, що наші колективи поєднують добрі ділові стосунки, за якими – спільна творча праця в ім’я науки і прогресу, взаємна повага та довіра. Сподіваємось, що набутий досвід буде примножуватись, а співпраця – розвиватись та поглиблюватись.   

Бажаємо колективу «ПІВДЕНМАШ» невичерпної енергії, подальших трудових успіхів і досягнень, нових теоретичних і практичних розробок на благо нашої держави.

 

З повагою,

Генеральний директор

ДНВП «Об'єднання Комунар»                                                       Анатолій ЯРЕМЕНКО


Возврат к списку