06.05.2020

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка з 75-ю річницею Перемоги

Дорогі ветерани, шановні друзі!

В історії світової цивілізації є події і дати, над якими не владний час. Серед них – перемога радянського народу у Великій Вітчизняній війні. Скільки б часу не пройшло з тієї пам’ятної весни 1945 року, ніколи не згасне слава воїнів, які врятували людство від коричневої чуми гітлерівського фашизму.

Сімдесят п’ятий рік ми відзначаємо День Перемоги, свято, яке дісталося нам такою гіркою і дорогою ціною. У цей святковий день ми подумки звертаємось до суворого і героїчного минулого нашого народу. Мільйони найкращих синів та дочок рідної землі поклали на вівтар свободи свою долю, свою молодість заради щасливого майбутнього наступних поколінь, мільйони воїнів навічно залишилися на полях битв заради того, щоб ніколи і нікому не вдалося більше розпалити полум’я нової світової війни.

Не згасне у віках подвиг радянського солдата, який гордо підняв над рейхстагом прапор свободи в ім’я щасливого майбутнього всіх людей Землі, в ім’я їх мирного життя. Ми вдячні ветеранам, нашим дідам і батькам, нашим бабусям і матерям за їх вселенський ратний і трудовий подвиг. Наш священний обов’язок – зберегти для майбутнього спогади ветеранів про пережите у війні, про витоки їх мужності і героїзму, про їх гуманізм і моральне благородство.

Вітаю всіх з 75-річчям Великої Перемоги! Низький уклін ветеранам за безцінний подарунок – мирне життя і можливість працювати в ім’я Батьківщини!

Щиро бажаю всім щастя, здоров’я, довгих років життя, сімейного тепла, благополуччя, мирного неба над головою!

9 МАЯ 1.jpg

Возврат к списку