08.04.2020

Привітання генерального директора Анатолія Яременка з Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім днем авіації і космонавтики!

День 12 квітня 1961 року назавжди увійшов в історію людства як початок космічної ери першопрохідцем якої став Юрій Олексійович Гагарін. Він першим із землян на космічному кораблі «Восток» здійснив політ на навколоземну орбіту. Потужний науково-технічний прорив ознаменував початок нової ери в розвитку всього людства.

Цей день особливо пам’ятний і дорогий для працівників ДНВП «Об’єднання Комунар», адже саме вони брали безпосередню участь у виготовленні апаратури системи управління для ракети-носія. Ми по праву пишаємося тим, що за майже 70 років роботи на космос зробили гідний внесок у виконання завдань великої державної важливості: у зміцнення обороноздатності країни, в запуски космічних апаратів і всіх наступних кораблів з космонавтами на борту.

Нелегкі часи переживає сьогодні наша держава, її економіка. Але я впевнений, що країна, яка має такі видатні космічні досягнення, зможе невдовзі відродити велич нашої науки і нашої високої технології, зробити все можливе, щоб на повну потужність запрацювали підприємства космічної галузі України.

Відзначаючи День працівників ракетно-космічної галузі України і Всесвітній День авіації і космонавтики, ми віддаємо шану всім, хто присвятив своє життя справі освоєння космічного простору, їхньому професіоналізму, творчому розуму і воістину золотим рукам.

Вітаю комунарівців і всіх працівників космічної галузі України зі святом! Бажаю творчої енергії, успіхів і нових досягнень у створенні сучасної апаратури і продукції для різних галузей економіки країни. Хай міцним буде здоров’я, в родинах панує щастя, добробут і благополуччя, творчих сил та успіху у вашій діяльності!

82045491_images_11728304757.gif

Возврат к списку