12.03.2020

Відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку

12 березня 2020 року у Дніпропетровській обласній державній адміністрації відбулося перше виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку. До засідання приєдналися представники Державного космічного агентства, великих підприємств, народні депутати. Серед присутніх на ньому керівників підприємств був і генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко. 

Обговорювали проблематику космічної галузі та заходи, реалізація яких має надати імпульс її розвитку.

Під час засідання було вирішено рекомендувати Мінекономіки і ДКА розробити і затвердити план дій щодо набуття Україною членства в Європейському космічному агентстві (ЄКА), кінцевою метою якого є визначити повноправне членство України в ньому. 

Також обговорили питання важливості та необхідності проведення корпоратизації державних підприємств, тобто їх перетворення в акціонерні товариства. Це важливий крок не тільки з точки зору впровадження сучасних форм державного управління, він сприятиме також і реалізації більш віддаленої мети – залученню в галузь стратегічних інвестицій, як способу інтеграції наших виробників в міжнародну кооперацію з виробництва ракетно-космічної техніки.

Після заходу учасники виїзного засідання відвідали ДП «КБ «Південне» та ДП «ВО Південний машинобудівний завод», де ознайомилися з виробничими потужностями та продукцією підприємств. 

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg

Возврат к списку