06.03.2020

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка зі святом 8 Березня

Дорогі жінки!

Плине час, змінюється життя, змінюються свята і ставлення до них. Але свято 8 Березня – перше свято весни, свято ЖІНОК, свято радості і душевного піднесення залишається незмінним.

У кожному колективі нашого об’єднання працюють жінки, чия праця приносить користь підприємству, Україні, а їхня чуйність, доброта, чарівна посмішка робить повсякденне життя чоловіків більш радісним та натхненним. Як і завжди, сьогодні, у складний для держави час, саме жінки являють собою надійний тил та уособлюють захисницю, берегиню сімейного вогнища. Щиро дякуємо вам за добросовісну працю і ваші добрі серця!

Що побажати вам сьогодні, у переддень свята, наші дорогі жінки? Передусім здоров’я. Нехай щасливими і здоровими ростуть ваші діти, а вдома панує злагода, любов і радість, завжди буде достаток. Нехай справдяться всі ваші кращі надії і поряд будуть люди, котрі у всьому допоможуть, не розчарують. 

Нехай скрізь сяють ваші милі посмішки, зачаровує світ жіноча врода, ваші мудрі очі випромінюють тепло, а в серцях завжди буде весна. Любові вам і добра!

З повагою,                                     Генеральний директор Анатолій Яременко

Возврат к списку