26.02.2020

В НТК «Інститут монокристалів» НАН України відбулася зустріч з науково-освітянською спільнотою області

26 лютого 2020 року в Науково-технологічному комплексі «Інститут монокристалів» НАН України відбулася зустріч з науково-освітянською спільнотою області. Серед присутніх на ній керівників харківських підприємств був і генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко.

Під час зустрічі обговорили актуальні проблеми розвитку науково-технічного та інноваційного потенціалу Харківського регіону.

Дані щодо стану наукової галузі регіону навів голова Північно-Cхідного наукового центру НАН України Володимир Семиноженко. Так, він відзначив, що в Харківській області діють 64 наукові установи, 17 установ Національної академії наук України, 4 національні наукові центри. У нашому регіоні працюють 24 академіки Національної академії наук України та 26 галузевих академіків, 37 членів-кореспондентів НАНУ та 50 - галузевих. Серед конкурентних переваг, які має харківська наука, відзначили фізико-математичну та правову школи, ядерні технології, функціональне матеріалознавство, радіофізику та радіоастрономію, ІТ-технології, системне управління, енергомашинобудування, фармацію, ґрунтознавство, ветеринарну медицину тощо.

«Ми не просто існуємо окремо один від одного. Ми сьогодні згуртовані в системні потужні команди, які працюють на території Харківщини, - наголосив Володимир Семиноженко. - Це й Північно-Cхідний науковий центр, який об’єднує всі наші наукові установи, це й регіональні центри, кластери, які сьогодні створені, новий бізнес-інкубатор».

У рамках заходу з доповідями про актуальні питання розвитку науки та освіти області виступили керівники харківських вишів, промислових підприємств та кластерів, а також НДІ області.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Возврат к списку