10.02.2020

Голова профспілки працівників космічного та загального машинобудування України Васильєв В.В. відвідав ДНВП «Об’єднання Комунар»

10 лютого Голова профспілки працівників космічного та загального машинобудування України – голова профкому ДП «ВО «Південмаш ім. О.М. Макарова» Валерій Валентинович Васильєв з робочим візитом відвідав ДНВП «Об’єднання Комунар». Він зустрівся з профспілковим активом та керівниками підрозділів підприємства і на прикладі колективу ДП «Південмаш» розповів про вкрай складну ситуацію, яка склалася сьогодні на підприємствах галузі.

«Федерація профспілок України, – зазначив В.В. Васильєв, – стоїть на захисті трудових і соціально-економічних прав людей праці. Ми – за соціальний діалог між Кабміном і профспілками України».

Голова профспілки працівників космічного та загального машинобудування України ознайомився з виробничими процесами та виробничими потужностями ДНВП «Об’єднання Комунар», відвідав заводський музей, де знаходяться види продукції, виготовлені на підприємстві, і у книзі відгуків залишив запис з побажаннями колективу високих творчих злетів та успіхів у праці.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Возврат к списку