21.12.2019

На Харківщині Мінекономіки представило результати роботи

21 грудня 2019 року на базі АТ «Турбоатом» за участі Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофія Милованова пройшла Презентація «100 днів Мінекономіки: досягнення та плани». Серед присутніх на ній керівників харківських підприємств був і генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства презентувало плани втілення реформ для зростання економіки України. Присутнім розказали про ті ініціативи, які мають втілити ще до кінця 2019 року, та стратегічні плани на наступний і подальші роки.

Присутній на цьому заході перший заступник голови ХОДА Марк Беккер зазначив, що Харківщина – одна з індустріально розвинених областей України й посідає 4-е місце у промисловому виробництві. Тут працює 400 великих та середніх підприємств, на яких створено понад 150 тисяч робочих місць. Промисловість дає понад 70% прибутку області.

Окрім промисловості, Харківщина має дуже розвинений аграрний сектор, відзначив, Марк Беккер, де на 2 мільйонах гектарів землі працює понад 2000 сільськогосподарських підприємств, з яких 1200 – це фермерські господарства.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Возврат к списку