16.01.2020

Розробка Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 роки

Для розроблення Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років Розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації створена робоча група, до якої входять більше 200 фахівців, і керівний комітет, до якого увійшли 20 осіб. Робоча група включає 17 підгруп. За кожною підгрупою закріплений певний напрямок питань: децентралізації, освіти, охорони здоров’я, розвитку культури, ЖКГ, громадської безпеки, природокористування та екології, розвитку промисловості, розвитку підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо. 

14 січня 2020 року відбулося перше засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років. Серед присутніх на ньому керівників харківських підприємств та установ був і генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко.

Розпочинаючи засідання, Олексій Кучер наголосив, - «Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. При всіх негараздах, які є, я впевнений що наша стратегія буде однією з найкращих. Тому що над нею працюватимуть найкращі фахівці».

Для своєчасної розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 років 16 січня 2020 року відбулося засідання підгрупи №9 «Розвиток промисловості на інноваційних засадах». В засіданні прийняли участь генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко та заступник генерального директора В’ячеслав Гайчов.

1.jpg
2.jpg
3.jpg

Возврат к списку