27.12.2019

Привітання генерального директора ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолія Яременка з Новим 2020 роком

Шановні комунарівці!

Ще один рік залишився в історії. Кожному з нас він запам’ятається по-різному. Для одних 2019 рік був роком важливих подій в особистому житті, сповнений успіхів і досягнень, для інших, можливо, роком труднощів. Але безперечно для всіх нас цей рік став випробуванням на зрілість, витримку, здатність, попри всі негаразди, не розчаровуватись, а , згуртувавшись, з гідністю виконувати намічені завдання.

Ми сподіваємось на те, що 2020 рік нарешті стане для всієї України роком миру і спокою, подальшого економічного зростання в усіх сферах господарювання, роком зміцнення і утвердження справжньої державності, духовного оновлення і процвітання. Тому вітаючи вас, шановні комунарівці, з Новим роком та Різдвом Христовим, бажаю вам і вашим рідним щастя, любові, добра, здійснення всіх мрій і надій.

Напередодні Нового року заводчани святкують 92-у річницю з дня утворення нашого підприємства. Висловлюю щиру подяку за самовіддану працю комунарівцям усіх поколінь на благо рідного заводу протягом багатьох десятиліть. Нехай Новий 2020 рік започаткує впевнений поступ нашого колективу до нових стабільних успіхів у виробничій і соціально-економічній сфері, додасть нових творчих ідей, впевненості у своїх силах і можливостях.

З Новим роком, з новим щастям!

Генеральний директор                                          Анатолій Яременко

Возврат к списку