25.09.2019

Успішний запуск ракети-носія «Союз-ФГ»

Відповідно до програми польоту Міжнародної космічної станції 25.09.2019 року з космодрому Байконур стартував успішний запуск ракети-носія «Союз-ФГ» з пілотованим космічним кораблем «Союз МС-15». Даним пуском завершена експлуатація РН «Союз-ФГ», а також багаторічне, з 1973 року, використання системи управління, розробленої НТ СКБ «ПОЛІСВІТ» і виготовлюваної ДНВП «Об'єднання Комунар». Тривалий період експлуатації СУ вимагав її значної модернізації, яка проводилася без перерви у використанні для пілотованих програм. При цьому забезпечувалась висока надійність і точність виведення кораблів на орбіту.

Значний внесок у здійснення запуску «Союз МС-15», а також надійну експлуатацію СУ протягом всього періоду використання зробили працівники ДНВП «Об'єднання Комунар» і НТ СКБ «ПОЛІСВІТ», які забезпечували виготовлення, підготовку бортової і наземної апаратури системи управління на космодромі Байконур і функціонування СУ ракети-носія в польоті.э

Державна комісія з проведення льотних випробувань пілотованих космічних комплексів, АТ «РКЦ« Прогрес », Державне космічне агентство України висловлює подяку за багаторічну участь у пілотованих програмах, у тому числі в реалізації міжнародного космічного проекту - МКС і бажає всьому колективу ДНВП« Об'єднання Комунар »і НТ СКБ «ПОЛІСВІТ» міцного здоров'я, безперервного руху вперед, здійснення всіх планів і задумів, нових трудових перемог і успішних космічних злетів.

Ракета Союз ФГ картинка.jpg

Возврат к списку