23.09.2019

Про проведення IX зборів молодих працівників космічної галузі

Відповідно до наказу ДКАУ від 31.07.2019 № 32-А у період з 13 по 19 вересня 2019 року у с. Стрілкове Генічеського району Херсонської області проходили чергові IX Збори молодих працівників космічної галузі України.

Їх мета – активізація роботи з молоддю на підприємствах і установах, які належать до сфери управління Державного космічного агентства України, підтримка та залучення молодих фахівців до професійної та громадської діяльності, сприяння виявленню творчого, інтелектуального та організаторського потенціалу молодих працівників космічної галузі України.
В рамках проведення Зборів відбувся галузевий конкурс «Ділові ігри» та інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

До складу учасників Зборів ввійшли молоді працівники таких підприємств та установ космічної галузі України:
- ДП «КБ «Південне» (м. Дніпро);
- НЦАОМ (м. Дніпро);
- НВП ХАРТРОН-АРКОС ЛТД (м. Харків);
- ДНВП «Об’єднання Комунар»;
- НЦУВКЗ;
- ДП «Завод «Арсенал» (м.Київ).

Команду ДНВП «Об’єднання Комунар» представляли: Ряполов Сергій – капітан команди (відділ 22, голова Ради молодих працівників підприємства), Білан Олександр (відділ 22), Рогожин Юрій (відділ 5), Ряполова Аліна (відділ 6), Худяков Іван (НТ СКБ «ПОЛІСВІТ»).

У результаті підготовки і проведеної до Зборів роботи, наполегливої боротьби з представниками інших підприємств, за підсумками організаційного комітету, заводська команда посіла призові треті місця в галузевому конкурсі «Ділові ігри», а також в інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?. Колекція попередніх нагород молодих працівників «Комунара» поповнилась новими Почесними грамотами, які вони привезли цього разу на підприємство.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових творчих успіхів!

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.JPG

Возврат к списку