23.09.2019

На честь Дня машинобудівника України

22 вересня відзначався День машинобудівника України. Цьому святу був приурочений і захід, що відбувся напередодні у Харківській обласній державній адміністрації.

«Сьогодні ми займаємо третє місце серед регіонів України по виробництву машинобудівної продукції, виробляючи 11,3% всієї машинобудівної продукції держави», - сказав перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, звертаючись до присутніх. Він передав привітання і найкращі побажання від керівниці області Юлії Світличної та вручив відзнаки ХОДА і обласної ради кращим машинобудівникам підприємств Харківщини, серед яких були і представники ДНВП «Об’єднання Комунар».

Почесною грамотою ХОДА відзначено Гулієва Азера Сагіб огли, начальника бюро №32; Подякою Голови ХОДА – Пєстову Марію Юріївну, інженера 1 категорії відділу №5.

Грамоти Харківської обласної ради удостоєний Лавошник Володимир Олександрович, механік цеху №12; Подяки голови Харківської обласної ради – Бондаренко Євгеній Анатолійович, шліфувальник інструментального виробництва.

«Нам дуже приємно, що сьогодні обласне керівництво відзначило кращих працівників нашої галузі, – сказав присутній на урочистостях генеральний директор нашого підприємства Анатолій Степанович Яременко. - Ми дякуємо за підтримку, яку облдержадміністрація надає нашому колективу». Він також привітав нагороджених та всіх присутніх керівників підприємств і їхніх працівників з Днем машинобудівника України.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg

Возврат к списку