21.05.2019

Молоді працівники ДНВП «Об'єднання Комунар» взяли участь у XIV Відкритій Спартакіаді підприємств космічної галузі

У період з 12 по 20 травня 2019 року пройшла XIV Відкрита спартакіада підприємств космічної галузі, яка проводиться під егідою Державного космічного агентства України та галузевої Ради молодих працівників.

У Стрілецьке (Херсонська обл.), де знаходиться пансіонат «Сокіл», з'їхалися понад 100 спортсменів, 8 з них представили ДНВП «Об'єднання Комунар в наступному складі: Ряполов Сергій, Толкунова Юлія, Білан Олександр, Рогожин Юрій, Науменко Дмитро, Євдокимов Олег, Худяков Іван і Чесних Тимур.

Команди космічної галузі змагалися в таких видах спорту як: міні-футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс, настільний теніс, шашки та шахи.

За підсумками змагань команда ДНВП «Об'єднання Комунар» зайняла IV загальнокомандне місце.

У окремих видах спорту:

- шахи - 3 місце;

- настільний теніс - 3 місце;

- великий теніс - 4 місце;

- баскетбол - 5 місце;

- волейбол - 5 місце;

- міні-футбол - 5 місце.

Команда ДНВП «Об'єднання Комунар» була нагороджена почесними грамотами за III місце з настільного тенісу та шахів, а також за участь у змаганнях XIV молодіжної Спартакіади серед команд підприємств космічної галузі України.

У XIV Спартакіаді приймали участь 5 команд підприємств космічної галузі України, а також запрошена команда з металургійної галузі «ІНТЕРПАЙП».

У командному заліку команди розподілилися наступним чином:

1 місце - ДП «КБ «Південне» (Дніпро);

2 місце - поділили Національний центр управління та випробування космічних засобів (Київ) і компанія «ІНТЕРПАЙП» (Дніпро);

3 місце - НПП «Хартрон-Аркос ЛТД» (Харків);

4 місце - ДНВП «Об'єднання Комунар» (Харків);

5 місце - ДП «Дніпровський проектний інститут» (Дніпро).

Спартакіада проводиться щорічно. Її мета - популяризація здорового способу життя, зміцнення командного духу і зв'язків між молодими працівниками підприємств космічної галузі України.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

9.JPG

10.JPG

11.JPG

Грамота 1.jpg

Грамота 2.jpg

Грамота 3.jpg

Грамота 4.jpg


Возврат к списку