09.05.2019

Генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Анатолій Яременко та голова профспілки підприємства Михайло Ронін прийняли участь у заходах, присвячених Дню Перемоги у Другій світовій війні

9 травня у церемонії покладання квітів до меморіального пам’ятного комплексу Слави у Лісопарку прийняли участь генеральний директор ДНВП «Об’єднання Комунар» Яременко А.С., голова профспілки підприємства Ронін М.О. та ветерани війни і праці – колишні працівники підприємства на чолі з головою заводської ради ветеранів Бутенко О.І. Разом з іншими харків’янами вони вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу Слави. 
  
А напередодні Дню Перемоги наші ветерани на чолі з Бутенко О.І. побували на цвинтарі по вулиці Пушкінській, 2, де поховані воїни, що загинули за визволення міста Харкова від фашистських загарбників. Також вони поклали квіти до могил заводчан – учасників бойових дій у роки Великої вітчизняної війни: героїв Радянського Союзу Найдьонова М.О., Бублія П.С., кавалера трьох орденів Слави Сахна М.І., визволителя нашого міста, почесного громадянина Харкова Крячка Д.П. і учасника бойових дій у Другій світовій війні, кавалера багатьох бойових орденів Рабкіна В.Й.

1.jpg
2.jpg
3.jpg 

Возврат к списку