17.04.2019

Призери Відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби відвідали ДНВП «Об’єднання Комунар»

З 29 по 30 березня 2019 року у місті Лубни, Полтавської області проходив Відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків пам’яті майстра спорту СРСР Башенка В.Т., в якому взяли участь вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи ВО «Комунар». За результатами змагань наші спортсмени у різних категоріях отримали індивідуальні першості та завоювали 2 командне місце.

Фото 1.jpg
Фото 2.jpg

17 квітня 2019 року, на запрошення керівництва ДНВП «Об’єднання Комунар», делегація у складі директора ДЮСШ ВО «Комунар» Наталії Волинчук, тренерів з вільної боротьби Ігора Полякова і Максима Ростопіри, а також призери турніру – вихованці ДЮСШ ВО «Комунар» Ілля Криворучко, Іван Голубоцький, Влад Гнетюк, Арсеній Горобець, Ярослав Ровенський, Олександр Воронцов відвідали наше підприємство з ознайомчою екскурсією.
Від ДНВП «Об’єднання Комунар» представників спортивної школи зустрічали генеральний директор Анатолій Яременко, заступник генерального директора Микола Пушкар та заступник голови профспілкового комітету Ніна Святенко.
Гостям провели ознайомчу екскурсію в музеї підприємства.

Фото 3.JPG
Фото 4.JPG
Фото 5.JPG

Також керівник нашого підприємства провів презентацію та розповів про трудові будні «Комунару» . На завершення візиту дітей пригостили солодощами.

Фото 6.JPG
Фото 7.JPG
Фото 8.JPG

Возврат к списку