12.04.2019

З Днем працівників ракетно-космічної галузі України та Всесвітнім Днем авіації і космонавтики!

ШАНОВНІ КОМУНАРІВЦІ!

12 квітня 1961 року – день, коли вперше в історії людства на навколоземну орбіту було виведено космічний корабель «Восток» з людиною на борту. День, який відкрив нову еру в розвитку світової цивілізації.

Таку ж відповідальність, як і перший космонавт планети Ю.О. Гагарін, відчували тоді і трудівники нашого підприємства. Адже саме комунарівці були серед перших колективів країни, хто розробляв, освоював і в найкоротші строки впровадив у виробництво системи управління ракет, а потім космічних апаратів і наземних комплексів.

За роки роботи «на космос» «Комунар» зробив гідний внесок у зміцнення обороноздатності країни, в забезпечення запуску першого пілотованого космічного корабля і всіх наступних кораблів з космонавтами на борту, в запуски космічних апаратів.

Завдяки надійній роботі систем керування, виготовлених золотими руками комунарівців, протягом багатьох років забезпечують виконання державних та міжнародних програм всесвітньо відомі ракети-носії «Союз», «Протон», «Зеніт».

Кожна нова перемога в освоєнні космічного простору – це велика творча і самовіддана праця робітників, інженерів, керівників різного рангу нашого колективу. Тож ми по-особливому сприймаємо і святкуємо щороку День космонавтики та День працівників ракетно-космічної галузі України.

На жаль, ті труднощі, які переживає сьогодні економіка нашої держави, не могли не торкнутися ракетно-космічної галузі. І коли ми говоримо про наше прагнення відродити велич держави, то перш за все, ми повинні відродити велич нашої науки і наших високих технологій, зробити все, щоб на повну потужність запрацював наш виробничий потенціал. Бо саме це робить Україну рівноправним партнером у світовому співтоваристві!

Сучасні польоти до зірок тривають уже не хвилини, а тижні й довгі місяці. Але всі ці досягнення лише підкреслюють вагомість подвигу того, хто зробив перший крок у космічний простір, і тих, хто стояв у витоків освоєння ракетно-космічної техніки, а потім все соє життя присвятив космонавтиці.

Я впевнений, що наш професіоналізм, авторитет і наполегливість послужать запорукою подальшого розвитку космічної галузі та процвітанню України в цілому.

Вітаю всіх трудівників нашого підприємства, особливо ветеранів праці, з Днем космонавтики й авіації та Днем працівників ракетно-космічної галузі України! Бажаю міцного здоров’я, творчої енергії, успіхів і нових досягнень у створенні сучасної апаратури продукції для різних галузей економіки нашої країни. Щастя вам, добра і родинного затишку!

Генеральний директор                                                                                     А.С. Яременко

Возврат к списку