21.02.2019

Зустріч Голови ХОДА Юлії Світличної з комунарівцями

21 лютого 2019 року Голова ХОДА Юлія Світлична з робочим візитом побувала на підприємстві, в ході якої зустрілася з трудівниками виробничих підрозділів. У цеху №10 її ознайомили з новими видами багатотарифних трьохфазних електролічильників серії ЛЕТ 01…. та багатотарифних однофазних електролічильників СО-ЕА 15, які колектив почав випускати у минулому році. Показали Голові ХОДА і новий стенд для перевірки і діагностики електролічильників усіх модифікацій, встановлений у цеху нещодавно. 

Юлія Олександрівна поспілкувалася з робітницями, які складають більшість цього колективу, розповіла про здобутки харківських промислових підприємств, про те, що робиться для розвитку Харківського регіону, вислухала також пропозиції і зауваження, зокрема, щодо поліпшення роботи автотранспорту, ЖКГ та інше і відразу ж, на місці, дала завдання своїм помічникам. З великим задоволенням вона сфотографувалася, «на пам'ять», з трудівниками цеху №10.

Потім Голова ХОДА побувала на робочих місцях працівників цехів №12, №18. Там також зустріч проходила в невимушеній і теплій атмосфері. Зокрема, Юлія Світлична сказала: «Обласна державна адміністрація працює в повну силу, в тісному контакті з керівниками підприємств і організацій, щоб не залишити поза увагою жоден трудовий колектив, до якої б галузі він не належав. Особливо це стосується промислових підприємств, які створюють нові робочі місця, які наповнюють державний і місцевий бюджет тощо. Хороша стабільна робота, де кожному працюється з задоволенням і користю для себе і держави, гідна заробітна плата – саме вони визначають якість і рівень нашого життя. Звичайно, в одну мить не можна розв’язати всі проблеми, що накопичувалися роками. Але ми намагаємося знаходити шляхи і можливості для збереження і розвитку виробничого, наукового, культурного потенціалу Харківщини. Не є виключенням і ваше підприємство. Так, у вас є певні труднощі, і про них відверто говорить генеральний директор: хотілося б працювати на повну потужність, підвищити людям заробітну плату, більше зробити для оснащення виробництва, для поліпшення умов праці, соціальної сфери. Але ж ми бачимо і позитивне в роботі керівництва «Комунара», зокрема, з’явилися нові замовлення на два роки наперед, що дає певну надію на стабільність, йде активний пошук нових ділових партнерів, нових перспективних замовлень. Зі свого боку, адміністрація ХОДА, і я особисто, будемо підтримувати всі ваші добрі починання».

Під час цієї зустрічі Голова ХОДА вручила посвідчення і відзнаку «Заслужений економіст України» і привітала з цим званням головного бухгалтера підприємства Олександра Боварова, а також – Почесні грамоти і Подяки Харківської обласної державної адміністрації кращим працівникам виробництва.

DSC_0031.JPG
DSC_0050.JPG
DSC_0062 — копия.JPG
DSC_0075.JPG
DSC_0094.JPG
DSC_0172.JPG
DSC_0230.JPG
DSC_0255.JPG
DSC_0260.JPG
DSC_0271.JPG
DSC_0314.JPG
DSC_0342.JPG
DSC_0392.JPG
DSC_0438.JPG

Возврат к списку